AGENCJA TANECZNA UDS ART 

Pragniemy zaproponować Państwu współpracę przy wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach komercyjnych, tj. targi, promocje, pokazy mody czy wydarzenia dla klientów. Przygotowujemy również oprawę artystyczno-taneczną do różnego rodzaju imprez wewnętrznych, starając się nadać jej odpowiedni wyraz w zależności od charakteru imprezy i jej uczestników.Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa niepowtarzalne show taneczne, które będzie niecodzienną oprawą artystyczną Państwa przedsięwzięcia.Zarówno taneczno-sportowe pokazy solistów, romantyczne i pełne uczuć duety, jak i dynamiczne występy grupowe dostarczą wielu emocji i pozostawią po sobie niezapomniane wrażenia.Wybór odpowiedniego scenariusza, choreografii czy strojów, na wieku tancerzy skończywszy podyktowany będzie Państwa zapotrzebowaniem i wizją podejmowanego przedsięwzięcia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szerokie spectrum propozycji uświetnienia imprezy: od kameralnych, nastrojowych pokazów tanecznych, poprzez energetyczne występy grupy cheerleadres, aż do spektakli taneczno-artystycznych wielkiego formatu w wykonaniu Mistrzów i Wicemistrzów Polski, Mistrzostw Świata i Europy, finalistów programu telewizyjnego MAM TALENT 2010 oraz finalistów i zdobywców drugiego miejsca w show telewizyjnym GOT TO DANCE – TYLKO TANIEC 2013 telewizji Polsat.Realizacje Agencji Tanecznej UDS

Dysponujemy także utytułowanymi choreografami i instruktorami, którzy mogą opracować konkretne choreografie lub poprowadzić zajęcia taneczne dla solistów oraz grup.

Jeżeli zatem planujecie Państwo wydarzenie, które ma być efektowne, dynamiczne i jedyne w swoim rodzaju, prosimy o kontakt. Przygotujemy je z właściwą nam pasją i zaangażowaniem.

Manager:
Przemysław Łukasiak
tel. 0606 148 712
e-mail: p.lukasiak@gmail.com