UDS ART COMPLEX…
…to LUBELSKA MARKA o OGÓLNOPOLSKIEJ i MIĘDZYNARODOWEJ SŁAWIE!!!

UDS ART COMPLEX  jest pozaszkolną formą edukacji artystycznej, która istnieje w Lublinie od 2007 roku. Jest członkiem Polskiej Federacji Tańca (PFT) oraz International Dance Organization (IDO).

Studio Tańca UDS to profesjonalna, najlepsza i najpopularniejsza szkoła tańca w okręgu lubelskim zajmującą się wyłącznie TAŃCEM NOWOCZESNYM.
Wszyscy nasi instruktorzy posiadają uprawnienia do prowadzenia zajęć tanecznych (dyplom instruktora tańca).

Proponujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne z tańca:
• new style
• new age
• hip-hop choreo
• jazz
• modern jazz
• balet
• itp.

W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno DZIECI, MŁODZIEŻ, jak i DOROŚLI. Sposób prowadzenia zajęć, czas trwania treningu oraz wymagania trenerów są odpowiednio dostosowane do wieku i poziomu technicznego tancerzy.
W naszym studiu istnieje kilkadziesiąt grup podzielonych pod względem zaawansowania i wieku:
* grupy P = 4-6 lat,
* grupy Z = 6-7 lat,
* grupy K = 7-10 lat,
* grupy J = 11-14 lat,
* grupy D = 15-18 lat,
* grupy S = studenci/dorośli
* grupy F = powyżej 30 lat.

W ramach naszego studia działają również zaawansowane GRUPY REPREZENTACYJNE, składające się ze specjalnie wyselekcjonowanych tancerzy, które co roku przygotowują choreografie na najbardziej prestiżowe imprezy taneczne w kraju i za granicą. Tancerze naszego studia posiadają na swoim koncie:
• 5 tytułów MISTRZA ŚWIATA,

• 5 tytułów WICEMISTRZA ŚWIATA,
• 4 tytuły MISTRZA EUROPY,
• 6 tytułów WICEMISTRZA EUROPY,

• 5 Brązowych MEDALI MISTRZOSTW ŚWIATA,
• BRAZOWY MEDAL OLIMPIADY WORLD DANCE SPORT GAMES 2013 (Tajwan)

•  zdobywcy ponad 50 tytułów MISTRZÓW POLSKI,
•  laureaci MIĘDZYNARODOWYCH FESTIWALI TAŃCA
•  wielokrotni MISTRZOWIE OKRĘGU LUBELSKIEGO.

INSTRUKTORZY naszego studia to gwarancja zajęć na najwyższym poziomie.  Są to wyspecjalizowani w tańcu nowoczesnym trenerzy z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, doświadczeniem tanecznym oraz osiągnięciami w tej dziedzinie sztuki. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają uprawnienia do prowadzenia zajęć tanecznych (dyplom instruktora tańca).
Nasi trenerzy to wielokrotni Mistrzowie i Wicemistrzowie Europy, Wicemistrzowie Świata oraz Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski, których podopieczni również odnoszą niesamowite sukcesy taneczne i należą do ścisłej czołówki tanecznej w Polsce i za granicą.
Instruktorzy UDSu to ambitni tancerze i choreografowie stale podnoszący swoje kwalifikacje w Polsce i poza granicami naszego kraju (Los Angeles) pod okiem światowej sławy specjalistów takich jak: Tony CZAR, Tucker BURKLEY, Tricia MIRANDA, Candance BROWN, Lee DANIEL, Nick DEMOURA, Jian PIERRE-LOUIS, Soney SUGIHARA itp.

Od 2012 roku w Studiu Tańca UDS istnieje także elitarna grupa tancerzy pod nazwą UDS WOLVES. Są to najbardziej utalentowani tancerze i instruktorzy, którzy wyróżniają się nie tylko wśród podopiecznych UDS. „Wilki” to tancerze UDS wielokrotnie nagradzani na arenie ogólnopolskiej i miedzynarodowej, wyróżniani podczas zajęć prowadzonych przez największe autorytety współczesnego tańca. „UDS Wolves” to tancerze posiadający własny niepowtarzalny styl, dla których całe życie to taniec…

W 2010 roku  tancerze z grupy reprezentacyjnej Studia Tańca UDS z „siłą buldożera” przeszli wszystkie etapy programu telewizyjnego MAM TALENT (edycja 3) w TVN i jako pierwsza, tak liczna grupa taneczna w Polsce, dotarli do ścisłego FINAŁU programu!!!

Studio Tańca UDS to także FINALIŚĆI  show GOT TO DANCE – TYLKO TANIEC 2013 (edycja 3) w telewizji POLSAT, w którym ostatecznie zdobyli DRUGIE miejsce oraz dodatkowo nagrodę przyznawaną przez fanów na Facebooku. W kolejnej, trzeciej edycji programu GOT TO DANCE grupa najmłodszych tancerzy pod nazwą UDS KIDS także dotarła do ściłego FINAŁU show, w bezpośrednim głosowaniu smsowym widzów Polsatu.

Tancerze i instruktorzy UDSu występowali u boku wielkich gwiazd muzycznych np. w Operze Leśnej podczas  TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2013  jako oprawa taneczna wielu artystów: DJ Bobo (Austaria), Stereolizza (USA), Besa (Albania), Liber, Beata Fesser, Rafał Brzozowski oraz podczas SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW 2013 w Gdyni w Telewizji Polsat u boku Maryli Rodowicz, Budki Suflera, Margaret, Krzysztofa Krawczyka, Stachursky’ego, Joanny Liszowskiej, Andrzeja Cierniawskiego, grupy Voler.

Tancerze i instruktorzy UDSu jako JEDYNI z POLSKI w kategorii hip hop zostali powołani przez Międzynarodową Organizację Taneczną IDO w skład jej reprezentacji na WORD SPORT DANCE GAMES, które odbyły się we wrzesniu 2013r. w Kaoshiung w Tajwanie, skąd przywieźli Brązowy Medal w kategorii small group adults.

UDS ART COMPLEX to także organizator :

DANCE SESSION oraz KIDS CLASS czyli stacjonarnych warsztatów tanecznych ze znakomitymi specjalistami rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej,
DANCE CAMP czyli obozów tanecznych podczas wakacji i ferii zimowych dostępnych dla wszystkich zainteresowanych,
UDS PROMO DAYS czyli bezpłatnych zajęć promujących najbardziej uzdolnionych tancerzy UDSu,
UDS TOP DAYS czyli jednodniowych, tanecznych warsztatów tematycznych z instruktorami UDSu.

Posiadamy dwie dogodne lokalizacje w Lublinie, które umożliwiają łatwe i szybkie dotarcie na zajęcia z różnych części miasta, z ogromnymi, bezpłatnymi parkingami bezpośrednio przy budynkach:
na północy miasta – CZECHÓW – al. Spółdzielczości Pracy 36b (Galeria OLIMP V, najnowsza część)
na południu miasta – LSM –  ul. Pana Balcera 6A (budynek usługowo-parkingowy).

ZAPRASZAMY!!!